Kdo jsem?

Jmenuji se Eva Cichy,

v roce 2009 jsem se rozhodla vstoupit do světa péče o tělo. 

Absolvovala jsem několik kurzů až jsem nakonec jsem objevila mou srdcovou záležitost - péči o nohy. Už během základního kurzu jsem věděla, že mi více vyhovuje pracovat suchou cestou než ošetření na mokro.
V té době ještě nebylo mnoho příležitostí, kde získat potřebné znalosti od zkušených odborníků. Proto jsem oslovila tehdejší prezidentku Asociace pro pedikéry, která mě proškolila v několika denním modelu zaměřeným především na odbornou praxi a efektivní práci. Nebylo to jednoduché, měla jsem malého syna a bydlela na konci světa. Nakonec jsem díky odhodlaní pracovat sama na sebe a touze dělat svou práci na 100% postupně prošla všemi dostupnými kurzy, workshopy a semináři v oblasti péče o nohy.
Objevila jsem metody, jak pracovat efektivně s využitím technických vychytávek, které mi usnadnily pracovní postupy a zvýšily zisk. 

Od roku 2010 pracuji jako pedikérka se zaměřením na suchou pedikúru. Přístrojovou pedikúru považuji za bezpečnou z hlediska rizika poranění a přenosu infekce, ale i více účinnou pro komplexní ošetření chodidel včetně řešení problémů. Bezbolestně ošetřuji zarostlé nehty, popraskané paty, ztluštělé nehty, suchou kůži, kuří oka a upravuji deformované či chybějící části nehtů (nehtová protetika). Aplikuji nehtová rovnátka (Orthonyxie). 

Poskytuji odbornou péči diabetikům, kteří mohou na mé služby čerpat příspěvky od Zdravotních pojišťoven. 

Rozhodla jsem se všechny mé znalosti, nápady a rady s Vámi sdílet formou kurzů v mém salonu (v centru Hradce Králové) nebo po dohodě i na Vašem pracovišti. 

V budoucnu přibydou i kurzy online.

Mým cílem je pomáhat začínající pedikérům/kám získat teoretické, praktické dovednosti a vědomosti tak, že budou dělat špičkovou pedikúru. Zkušeným kolegům pomohu posunout jejich odbornost ještě výše.

5 důvodů, proč se účastnit mých kurzů:

1. Moderní a skvěle technicky vybavený školící prostor.

2. Individuální přístup.

3. Témata zpracovaná podle aktuálních právních požadavků.

4. Mé know-how osvědčených postupů v pedikúře.

5. Konzultace a podpora.
Vytvořte si webové stránky zdarma!