Seminář PediKare

Formthotics PediKare

Nová volnočasová řada stélek Formthotics výrobce Foot Science International (Nový Zéland), v zastoupení výhradního dovozce společnost G.P.S. Ofa s.r.o. je určena pedikérům a všem, kteří se v ČR a SK věnují podologii nohou.

Formthotics PediKare jsou termoformovatelné stélky do bot, které díky individuálnímu otisku, poskytují přesný tvar a optimální funkci nohou. Zlepšený výkon, stabilita a komfort jsou výsledkem dlouhých desetiletí vývoje produktů Formthotics.

Měkký materiál stélek podpoří posturu těla nejen na bázi biomechaniky, jako je tomu u ostatních konkurenčních produktů, ale je kompatibilní s aspekty senzomotoriky a propriocepce.

 
V rámci produktů Formthotics jsme začali spolupracovat se společností G.P.S. Ofa s.r.o. garantem produktu a odborným poradcem MUDr. Karlem Maškem a obchodním zástupcem, synem, Janem Maškem. Pro pedikérskou řadu Formthotics PediKare byly vybrány 3 druhy stélek z Volnočasové řady.


Od června roku 2023 pořádám odborná školení, co by garant řady Formthotics PediKare.
Odborným garantem ortoped / chirurg je MUDr. Mašek

Výhody stélek Formthotics pro pedikéry/ky a podology:

  • Rozšíření služeb - stélky Formthotics jsou skvělým doplňkem k pedikúře.
  • Zvýšení spokojenosti klientů - klienti, kteří stélky používají jsou spokojeni s úlevou od bolesti a zlepšením komfortu chůze.
  • Zvýšení zisku - prodej stélek Formthotics Vám může přinést další příjem.

Na tento kurz se vztahuje GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ.

Vytvořte si webové stránky zdarma!